Д-р Маттео Клементоні

Доктор Маттео Третті Клементоні - сертифікований пластичний хірург. Закінчив із відзнакою "Sum cum laude" Болонський університет в 1993 році, медичну школу Університету Павії в 1999 році, член багатьох міжнародних товариств. На початку своєї кар'єри спеціалізувався в області дитячої дерматології та лікуванні важких опікових рубців. На сьогодні доктор Клементоні є провідним фахівцем в області фототерапії та лазерної дерматології. Більше 20 років розробляє авторські програми застосування лазерного обладнання Lumenis.

 

Д-р Ольга Яріш

Доктор Ольга Яріш, фахівець в області лазерних технологій, дерматолог, косметолог, закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. В клініці Медіостар (Львів) на базі ербієвого лазеру ResurFX розробила метод стимуляції росту волосся ResurHair, що отримав широку міжнародну відомість.

 

M22™ - 4 Мульти-Технлогії на Одній Модульній Платформі

m22-1.png

M22™ мульти-модульна платформа, що об'єднує IPL, ербієвий та неодимовий лазери. Лікарі по всьому світу обожнюють результати М22 і створюють власні програми, розширюючи області застосування.

 

 

AcuPulse™ - MultiMode™ SuperPulse™ CO2 Лазер

m22-1.png

AcuPulse™ це шедевр в області лазерної дерматології. Ультрасучасний СО2 лазер для абляційного шліфування шкіри. AcuPulse™ застосовує унікальну технологію SuperPulse™ для екстраординарно безпечного і глибокого впливу на шкіру.